Alaçatı Kahvaltı Menümüz ve Fiyatlandırma

27 Temmuz 2016

Alaçatı Kahvaltı denince akla gelen ilk isim Naciye Teyze Kahvaltı Bahçesi Alaçatı’nın merkezinde Total benzin istasyonu sokağındadır. Sabah 8:45 de başlayan Alaçatı Kahvaltı servisimiz 16:00 ya kadar devam etmektedir. Taze ve doğal kahvaltılık ürünlerimizin yanında fırından yeni çıkmış sıcacık, boyoz, simit ve börek çeşitlerimizi tadabilirsiniz. Naciye Teyze’nin özel tarifi ile közlenmiş patlıcanlı, kıymalı, Alaçatı Ot Festivaline özel hazırlanmış Otlu Saç böreği çeşitlerimizi ve Alaçatı mantısını (bize özel olarak hazırlanmış Yeşil Mantı) extra olarak alabilirsiniz.

   Naciye Teyze ile keyifli bir sohbet yaparak enfes kahvaltılık ürünler ile güne enerjik başlamanızı sağlıyoruz.
Kahvaltılık ürünlerimizi özellikle reçellerimizi tadım yaptıktan sonra satın alabilirsiniz. Ceviz Reçeli, Domates Reçeli, Siyah Üzüm Reçeli, İncir Reçeli, Karadut Reçeli ve Acı Biber Reçeli çeşitlerimiz ile damaklarınızda farklı lezzetlere yer açın. Üstelik katkı maddesiz tamamen doğal olarak hazırlanan reçellerimizi tattıktan sonra farkı anlayacaksınız. Reçelin en lezzetlisi en doğalı Naciye Teyze Reçellerini Alaçatı’da bir çok satış noktasından satın alabileceğiniz gibi telefon ile sipariş vererek adresine kargoluyoruz. Üstelik 120 tl üzeri reçel alışlarınızda MNG kargo ile ücretsiz olarak adresinize teslim gönderiyoruz.
   Alaçatı’da en lezzetli ve uygun fiyatlı kahvaltıyı sunan Alaçatı Kahvaltısıyla meşhur Naciye Teyze Kahvaltı Bahçesi  2,5 dönüm arazi üzerine 100 e yakın ağaç ile yeni yerinin hazırlık çalışmalarına başlamış olup; 2020 Nisan ayında yeni yerinde hizmet vermeyi planlamaktadır.
   Naciye Teyze Kahvaltı Bahçesi içinde aynı şirket altında faaliyet gösteren  Alaçatı Bisiklet ve Acar Organizasyon Firmalarıda siz müşterilerimize bisiklet kiralama ve Alaçatı ‘da Organizasyon Hizmetlerini sunmaktadır.
http://www.alacatibisiklet.com
 http://www.acarorg.com
   Günün en önemli öğünü olan kahvaltıyı kaçırmamanız için servisimiz 16:00 ya kadar devam etmektedir. Gruplar veya özel rezervasyon üzerine kahvaltı servisimiz 16’dan sonrada verilebilmektedir. Gruplara ve acentalara özel menü ve indirimli fiyatlarımız için bizi arayabilirsiniz.
   Serpme olarak verdiğimiz Alaçatı Kahvaltımız 1 kişi fiyatı 40 TL’dir. üstelik sınırsız çay ve sınırsız germiyan ekşi maya köy ekmeği veya saçta yaptığımız sıcacık bazlama ile birlikte…

Serpme Kahvaltı – Menümüzdeki Ürünler

Domates
Salatalık
Biber Söğüş
Koyun veya keçi peyniri
Süzme beyaz peynir
Zeytinyağında kızarmış kekikli köy peyniri
Tatlı lor üzerine karadut reçeli
Ceviz veya cevizli patlıcan reçeli
Domates reçeli
Bal kaymak
Tereyağ
Kahvaltılık sos(24 çeşit baharattan özel olarak hazırlanmış ve güneşte kurutulmuştur.)
Alaçatı yeşil ve siyah zeytin
Zeytin salatası
Sınırsız Bazlama veya ekşi mayalık köy ekmeği
Sınırsız çay
Kahvaltı servisimiz 16:00 e kadar devam etmektedir. Kahvaltı ücreti 20 TL’dir.  Geç kahvaltı yapabileceğiniz Bahçemizde rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Alaçatı Kahvaltı’sını deneyimleyin. Doğal Reçeller ve Kahvaltılık ürünler ile Alaçatı ve Çeşme Kahvaltısını yerel ürünler ile tadabilir, istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Benzer Yazılar

[jr_instagram id="4"]